سومین دوره‌ی مدرسه‌ایِ تئاتر مکتب‌تهران، در شاخه‌ی بازیگری برگزار می‌شود. این دوره‌ی بلندمدت و جامع بازیگری در دو بخش ارائه خواهد شد:

بخش تئوری: به‌شکل آنلاین
و بخش عملی و تمرین‌ها: در فضای باز، به‌شکل حضوری.
 
در مجموعه‌ی این دوره‌ی آموزشیِ بلندمدت، دیدگاه‌های تئوریک به بازیگری شامل متد، سیستم و مکاتب بازیگری از پسِ تمرین‌ها و اتودها مورد مواجهه‌ی هنرجویان قرار می‌گیرد.
 
برای اطلاعات بیشتر، پاسخ به سوالات و ثبت‌نام در این دوره لطفا با واحد آموزش مکتب‌تهران تماس بگیرید:
09912785028
 
⚫سرفصل مباحث تئوریک این دوره: شناخت تئاتر به مثابه یک هنر، بررسی آثار نمایشنامه‌نویسان برجسته، موضوعات اولیه در حوزه‌ی فرم و ساختمان تئاتر
⚫برنامه‌ی اتودها و تمرین‌های عملی: این تمرین‌ها در فضای باز، در قالب تمرینات فردی، تمرینات گروهی، و در صورت لزوم تمرین زیر نظر دستیار آموزشیِ استاد انجام می‌شود.
 

 

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.