ثبت‌نام برای دوره‌ی تازه‌ی کارگاه‌های آنلاین آموزشی مکتب‌تهران آغاز شده است. فعالیت‌های آموزشی حضوریِ مکتب، از ابتدای اسفند نودوهشت و همزمان با گسترش بیماری کرونا تعطیل شدند. این تعطیلی همچنان ادامه دارد، و مجموعه‌ی فعالیت‌های آموزشی به بستر آنلاین منتقل شده‌اند.

 
پس از تکمیل ظرفیت کارگاه‌های آنلاین درام‌نویسی و کارگردانی (مباحث تئوریک) جلال تهرانی در مهرماه و اغاز کلاس‌ها، بنا به استقبالی که از ثبت‌نام کارگاه‌ها صورت گرفت، ثبت‌نام برای دوره‌ی تازه‌شان نیز شروع شد:
 
کارگاه آنلاین درام‌نویسی: که در دوره‌های ده جلسه‌ای. هفته‌ای یک جلسه‌ی نود دقیقه‌ای برگزار می‌شود.
 
کارگاه آنلاین کارگردانی تئاتر: (ویژه‌ی مباحث تئوریک) که در دوره‌های ده جلسه‌ای، هفته‌ای یک جلسه‌ی نود دقیقه‌ای برگزار می‌شود.
 
برای پاسخ به سوالات و ارائه‌ی اطلاعات بیشتر درباره‌ی دوره‌های آموزشیِ درحال ثبت‌نامِ مجموعه، می‌توانید با ما تماس بگیرید:
09912785028

 

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.