①کارگاه‌های آنلاین آموزشی
②کافه و کتاب‌فروشیِ بوفه‌کتاب
③فروشگاه آنلاین کتابِ مکتب‌تهران
 
①ثبت‌نام و برگزاریِ کارگاه‌های آنلاین آموزشی ادامه دارد. (فعالیت آموزشیِ حضوریِ مجموعه‌ی مکتب‌تهران، همانند شش ماه گذشته تعطیل است.)
از میان این کارگاه‌ها، اولین جلسه‌ی «کارگاه آنلاینِ کارگردانی» تئاترِ جلال تهرانی، سه‌شنبه بیست‌ویکم مرداد برگزار خواهد شد.
اولین جلسه‌ی دوره‌ی جدید «کارگاه آنلاین درام‌نویسی» جلال تهرانی نیز روز شنبه بیست‌وپنجم مرداد برگزار می‌شود.
.
کارگاه‌ها و مجموعه‌کلاس‌های آنلاین دیگری در راه‌اند، و کلاس‌های قبلی نیز در حال برگزاری‌اند. می‌توانید در تماس با ما اطلاعات بیشتری درباره‌ی این دوره‌ها کسب کنید:
09912785028
.
②کافه و کتاب‌فروشیِ بوفه‌کتاب مکتب، هر روز از ساعت شانزده تا بیست‌وسه پذیرای شماست. پروتکل‌های بهداشتی نیز با جدیت پیگیری می‌شوند.
.
③فروشگاه آنلاین کتاب مکتب‌تهران با امکان خریدِ غیرحضوری کتاب همراه شماست. از طریق همین سایت می‌توانید به بخش‌های مختلف این کتاب‌فروشی آنلاین سر بزنید.
بخش‌ها و اطلاعات مفصل دیگری نیز در سایت طراحی شده و در اختیار شماست.
.
برای آگاهی از فعالیت‌ها و برنامه‌های مکتب‌تهران لطفا با ما در تماس باشید:
09912785028

 

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.