جشن امضای اینترنتی کتاب «هفتادوپنج سالِ اول به روایت بهمن فرمان‌آرا؛ اثر محسن آزرم«

نوع رویداد: ادبیات
سال: ۱۳۹۹
شرح رویداد

 

جشن امضای اینترنتی کتاب «هفتادوپنج سالِ اول به روایت بهمن فرمان‌آرا؛ اثر محسن آزرم» در فروشگاه آنلاین کتاب مکتب‌تهران

مکتب‌تهران جشن امضای اینترنتیِ کتاب «هفتاد و پنج سال اول به‌روایت بهمن فرمان‌آرا» را برگزار می‌کند. ارسال این کتاب نیز در این جشن به سراسر ایران رایگان خواهد بود.

فرآیند رویداد به‌این شکل است: از چهارشنبه هشتم بهمن‌ماه ۱۳۹۹ به‌مدت یک هفته، علاقمندان می‌توانند با سفارش این کتاب از طریق سایت مکتب‌تهران (بخش فروشگاه)، کتاب را با امضای بهمن فرمان‌آرا و محسن آزرم دریافت کنند. ارسال کتاب نیز به سراسر ایران رایگان خواهد بود.

«هفت و پنج سال اول به‌روایت بهمن فرمان‌آرا» کتابی‌ست که محسن آزرم (نویسنده‌اش) آن‌را «زندگی‌نگاره‌»ی بهمن فرمان‌آرا، فیلمساز ایرانی می‌داند. مبنای تالیف این اثر بر گفت‌وگوهای دوساله‌ی این دو نفر، و تحقیقات و یادداشت‌برداری‌های محسن آزرم بوده است. آزرم این کتاب را متعلق به حوزه‌ی «ناداستان» می‌داند و معتقد است کتاب جذابیت‌های زیادی برای علاقمندان سینما و تاریخ سینما خواهد داشت.

maktabetehran.com/shopp/shop/75saleaval-detail

 
 

 

 

دیدگاه شما

دیدگاه‌ها (0)

هیچ دیدگاهی وجود ندارد

دیدگاه خود را اضافه کنید.

  1. ارسال دیدگاه‌ بعنوان یک مهمان
    ثبت‌نام یا ورود به حساب کاربری.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.