اتاق روشن

تئاتر آنلاین با جلال تهرانی

دوشنبه ۲۶ام ساعت ۲۲-۲۳

موارد زیر را پیش از ثبت نام با دقت مطالعه فرمایید

  • کامل شدن پروسه‌ی ثبت نام زمانی اتفاق می‌افتد که متقاضی شرکت در کارگاه‌ها هزینه‌ی کارگاه یا کارگاه‌های مربوطه را پرداخت کرده باشد.
  • متقاضیان یک هفته قبل از پایان مهلت ثبت نام فرصت دارند انصرافشان را اعلام کنند . تنها در این صورت است که شهریه‌ی پرداختی به طور کامل بازگردانده می‌شود . چنان چه انصراف پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام باشد، متقاضی تعهد دارد 30% از کل شهریه را پرداخت نماید و در صورتی که اعلام انصراف بعد از شروع کارگاه باشد ، متقاضی موظف به پرداخت شهریه‌ی کامل خود است .
  • چنان چه تعداد متقاضیان یک کارگاه به حداکثر ظرفیت خود برسد، مکتب تهران مسئولیتی در قبال ثبت نام افرادی که مراحل ثبت نام را کامل نکرده‌اند نخواهد داشت.
  • چنان چه هر کدام از کارگاه‌ها به حد نساب نرسد، وجوه دریافت شده به طور کامل بازگردانده خواهد شد.
  • تصاویر یا محتوای کلاس‌های برگزار شده تنها‌ به صورت آنلاین برای شرکت‌کنندگان در دسترس خواهد بود و ضبط و به اشتراک‌گذاری آن‌ها پیگرد قانونی خواهد داشت.
Image
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

75,000 (تومان)

Invalid Input

مکتب تهران یک مجموعه‌ی فرهنگی و هنری است با محوریت تئاتر. در این مجموعه یک انتشارات کتاب، یک کارگاه گرافیک، یک سالن کوچک تئاتر، دو پلاتوی تمرین، یک فروشگاه کتاب، یک کافه فعال هستند. برگزاری انواع دوره‌ها و ورکشاپ های آموزشی تئاتری و فرهنگی و هنری از فعالیت های اصلی مکتب تهران است. موسس مکتب تهران جلال تهرانی، نویسنده و کارگردان تئاتر است. در این مجموعه معمولا بین ۵۰ تا ۱۰۰ هنرجو مشغول یادگیری تئاتر و اولین تجربه‌های تئاتری خود هستند.